İletişim : 0 (532) 500 62 59 - 0 (264) 282 41 21 - info@gencvet.com

Hizmetlerimiz

gencveteriner-logoGençVet uzman olarak evcil hayvan hekimliği üzerine hizmet vermekte; çiftlik hayvanları, kanatlı hayvan ve At hekimliği ile ilgili danışmanlık hizmeti vermektedir. Hekimlerimizin başarısı iyi bir laboratuvar desteğinden geçiyor.

Son model cihazlarımız ile Hemogram (Kan tahlili), Kimyasal analiz (organ tahlili) idrar analizi yapılabilmektedir. Digital Rönrgen (CR) deri analizleri için wood lambası, deri ve dışkı analizleri için gelişmiş mikroskobumuz ile hizmet vermekte; alerji testleri, elisa hızlı test kitleri ile teşhislerimiz daha kuvvetli olmaktadır.
Aradığınız her şey burada!

Dünya standartları Sakarya’ya sunulmaktadır. Sağlık sektöründeki güncel bilgiler takip edilmekte, hekimlerimiz sürekli eğitim seminerlerinden geçmekte, düzenlenen fuar ve kongrelere katılımlar aktif olmaktadır. Tüm marka aksesuar ve mamalara (Hills, Royal Canine,Proplan, Eukoneuba, Farmina, Acana vb.) kliniğimizden kolayca ulaşabilirsiniz.


Dental Assistant

Tüm Cerrahi Operasyonlar

Kliniğimizi Cerrahi ünitesinde Kırık operasyonları dahil (Osteosentez) tüm cerrahi müdaleler yapılmaktadır. Kısırlaştırma operasyonları rutin olarak uygulanmaktadır. UV ve Gaz sterilizasyon sistemi kullanılmaktadır.

Devamı
kuafor

Pet Kuaför Hizmeti

Kedi ve köpek kuaförümüz makine ve makas tıraşı yapabilmekte yıkama ve tırnak bakımı yapmaktadır.

Devamı
yatar-hasta

Yatar Hasta Bölümü

Kedi odası ve bulaşıcı hastalıklar odası ayrı olmakla birlikte 18 yatar hasta kapasitesi ile hizmet vermektedir.

Devamı
mobil

Mobil Hizmet

Aktif 3 araç ile Sakarya merkezi ve tüm ilçelere hizmet götürülmektedir. Özellikle fabrika bahçelerinde bulunan güvenlik köpekleri, büyük ırk nakli zor olan köpekler, saldırgan olabilecek kedi ve köpekler için araç…

Devamı